zrealizuj swoją wizję 

Zwiększ zaangażowanie swoich odbiorców poprzez nagrania w środowisku 3D.

Nasza technologia to niezwykły green screen.

Klasyczne zielone tło to płaska sceneria 2D – wyobraź go sobie jako tapetę lub tło.
Te tło jest statyczne, co za tym idzie obraz nagrania musi pozostać statyczny aby nie zaburzyć imersji. Nasze rozwiązanie pozwala na niemal dowolny ruch kamerą w środowisku 3D – naszą “tapetą” jest wygenerowana w komputerze trójwymiarowa przestrzeń w której użytkownik i kamery mogą się dowolnie poruszać. Daje to dotychczas niespotykane wrażenie realizmu i zupełnie nowe możliwości przedstawienia Twojej wizji.

ELEMENTY OFERTY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

RT&I

Dzięki nam możesz znaleźć się w dowolnej scenerii. Powierzchnia księżyca czy serce amazońskiej dżungli. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Zaadaptuj nasze rozwiązania do swoich potrzeb.

rozszerzenia dla RT&I

HOLO SCREEN

Wirtualny ekran pod twoją prezentacje – Wykorzystaj wirtualny ekran umieszczony w dowolnym miejscu w środowisku 3D aby prezentować Twoim widzom, treści bezpośrednio z laptopa / pendriva / przeglądarki.

ZDALNI ROZMÓWCY

zaproś wirtualnych gości do swojego projektu. Połącz się w naszym studiu z dowolnym miejscem na świecie poprzez skype, zoom, teams, etc.

NAGRYWAJ LUB STREAMUJ

Nagrywaj offline lub online. To Ty decydujesz czy chcesz transmitować swoje nagranie w czasie rzeczywistym lub wolisz poddać go późniejszym modyfikacjom.

ZASTOSOWANIA

  • I wiele innych

SCENERIE